O nas

,,Radosne Urwisy” to nowoczesna sala zabaw zaprojektowana z myślą o najmłodszych. Każde dziecko, które odwiedzi naszą salę zabaw spędzi czas z przyjemnością i całkowicie bezpiecznie. Sala zlokalizowana jest w Warszawskim Wawrze przy ul. Kajki 69.
Wszystkie dzieci są pełne energii i mają naturalną potrzebę ruchu – poznawania świata, próbowania nowych rzeczy. Ruch i zabawa wpływają na prawidłowy rozwój motoryki i pozwala dzieciom poznać możliwości własnego ciała. Zabawa jest również niezastąpiona przy wyrabianiu prawidłowej koordynacji ruchowej i orientacji przestrzennej.
 
Sala zabaw dla dzieci „Radosne Urwisy” to miejsce stworzone dla dzieci aktywnych, które oprócz czystej radości płynącej z zabawy mogą rozwijać również kontakty interpersonalne ze swoimi rówieśnikami. Starsze dzieci mogą wyhasać się na niesamowitej, dwukondygnacyjnej konstrukcji zabawowej o powierzchni prawie 100 metrów kwadratowych w podstawie. Znajdują się tam między innymi zjeżdżalnie tubowe, faliste (dwutorowe). Dla dzieci lubiących wspinaczkę czeka wieża „spider tower”, ponadto basen wypełniony piłeczkami, zmyślne labirynty, tory przeszkód i wiele innych, jak choćby tor saneczkowy oraz zjazd linowy – tyrolka.
 
Sala zabaw „Radosne Urwisy” pomyślała również o bezpiecznej strefie dla najmłodszych dzieci z płytkim basenem wypełnionym kulkami, zjeżdżalnią i konstrukcją do wspinaczki. Oprócz tego znajduje się tu mnóstwo różnego rodzaju jaździków, bujaków i pojazdów dla małych rajdowców.
Niewątpliwie atrakcje takie, jak kuchnia, domek, duże klocki czy kącik interaktywny oraz inne zabawki na pewno także znajdą swoich amatorów.
 
W trakcie zabawy związanej z ruchem poprawie ulegają funkcje poznawcze dziecka, polepsza się precyzja ruchów jak również ruchowo – wzrokowa koordynacja. Dzieci w naszej sali zabaw rozwiną swoją kreatywność, wyobraźnię oraz inwencję twórczą.
 
W sali zabaw dla dzieci „Radosne Urwisy” organizujemy niezapomniane przyjęcia urodzinowe i inne imprezy okolicznościowe dla najmłodszych. Do dyspozycji dziecięcych Jubilatów oraz ich gości przygotowaliśmy dwie przestronne sale urodzinowe.
 
Zapraszamy również na naszej przytulnej KAWIARENKI, która na pewno spodoba się zarówno dzieciom, jak i ich opiekunom. W kawiarence serwujemy aromatyczną – świeżo parzoną kawę z ekspresu ciśnieniowego, przygotowywaną na mnóstwo sposobów, herbatę, zimne napoje, soki wyciskane ze świeżych owoców, ciepłe przekąski i oczywiście łakocie 🙂
 
Do naszej sali zapraszamy także rodziców i dzieci na organizowane cyklicznie warsztaty prowadzone przez wykwalifikowanych specjalistów: psychologów, dietetyków i innych.
Sala Zabaw dla dzieci ,,Radosne Urwisy” to prawie 500 m2 radochy dla dzieci i relaksu dla rodziców.
 
Zapraszamy serdecznie. Razem będziemy tworzyć to fajne i niepowtarzalne miejsce.
Odwiedzający naszą salą mogą liczyć także na komfortowe warunki niezależnie od aury panującej na zewnątrz. Budynek posiada wydajny system wentylacji, a w dotarciu na pierwsze piętro z pomocą rodzicom (szczegónie tymi z wózkami) przychodzi winda.